Randy Pinocci

Randy Pinocci (Republican Party) is a member of the Montana Public Service Commission, representing District 1. He assumed office on January 1, 2019. His current term ends on January 2, 2023.
Pinocci (Republican Party) ran for election to the Montana Public Service Commission to represent District 1. He won in the general election on November 6, 2018.
Pinocci is a former Republican member of the Montana House of Representatives, representing District 19 from 2015 to 2017.


FEATURED IN

0:00/ 0:00
Slow Fast
  • 0.5
  • 0.6
  • 0.7
  • 0.8
  • 0.9
  • 1
  • 1.1
  • 1.2
  • 1.3
  • 1.4
  • 1.5
Loading...